Dodany: 2012-06-26 09:28:50

 

Fear Itselfserial Fear Itself to kanadyjsko-amerykański, trzynastoodcinkowy serial telewizyjny z 2008 roku stworzony przez najwybitniejszych twórców specjalizujących się w filmach grozy.

 

Pomysłodawcą serii jest znany amerykański scenarzysta i reżyser Mick Garris. Każdy odcinek to inna mrożąca krew w żyłach historia. Tytuł został zaczerpnięty ze słynnego zdania, które Franklin D. Roosevelt wypowiedział w czasie swojego przemówienia inauguracyjnego: „Jedyną rzeczą, której musimy się bać, jest sam strach”.

 

serial Fear Itself bazuje na najbardziej skrywanych, mrocznych i przerażających wizjach, jakie człowiek może sobie wyobrazić. serial Fear Itself każe nam stanąć twarzą w twarz z fobiami, lękami, seryjnymi mordercami, pogrzebaniem żywcem, czy śmiercią w ogniu lub pod wodą, a także każe zmierzyć się z lękami związanymi z różnego rodzaju zwierzętami i robakami. Taka formuła, a także przerażający i mrożący krew w żyłach scenariusz każdego odcinka sprawiły, że serial zyskał miano kultowego wśród znawców horroru..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fear Itself
Nick: