Dodany: 2012-06-26 09:26:24

 

Internatserial Internat to hiszpańska produkcja opowiadająca o dorastających, atrakcyjnych, pochodzących z zamożnych rodzin, rywalizujących i romansujących młodych ludziach uczących się w elitarnej szkole z internatem.

 

Szkoła jest ulokowana w lesie skrywającym wiele tajemnic z przeszłości, a za jej murami mają miejsce dziwne, przerażające historie. Grupa uczniów wraz z jednym z wykładowców stara się odkryć mroczną prawdę, przez co sprowadza na siebie poważne zagrożenie. Mimo wszystko uczniowie angażują się w tajemnicze śledztwo, które prowadzi ich do zaskakujących rozwiązań. Jak na europejskie kino przystało, serial Internat przeraża, fascynuje i intryguje.

 

Trup może i nie ściele się gęsto, ale sama świadomość, że za każdym rogiem czai się zło jest dla widza straszna i ekscytująca zarazem. serial Internat trzyma w napięciu do ostatniego odcinka siódmej serii, w którym wszystko się wyjaśnia, ale nawet samo zakończenie nie jest tym, czego spodziewają się uczniowie oraz wykładowca, poszukujący wyjaśnienia tajemniczych zbrodni sprzed lat..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Internat
Nick: