Dodany: 2012-06-26 09:23:01

 

Trawkaserial Trawka opowiada o losach gospodyni domowej, która po nagłej śmierci męża i późniejszych kłopotach finansowych musi zacząć zarabiać na siebie i rodzinę.

 

Nancy Botwin, zwykła gospodyni domowa podejmuje się więc nowego, lecz całkiem obcego jej zajęcia: sąsiedzkiego sprzedawcy marihuany. Początkowo bohaterka jest przerażona i niezbyt dobrze radzi sobie w roli dealera. Jednak z czasem okazuje się, że wszyscy potajemnie chcą nabyć to, co ona sprzedaje - nawet miejski radny Doug Wilson. Dzięki takiej sąsiedzkiej pomocy Nancy utrzymuje rodzin, lecz musi chronić sekret swojej firmy nawet przed swoją przyjaciółką Celią.

 

serial Trawka to czarna komedia opowiadająca o z pozoru poukładanych ludziach z małego miasteczka, z których każdy pod grubą powłoką ukrywa jakiś mroczny sekret. Jedni sprzedają, inni kupują, jeszcze inni uprawiają. Ważne jednak, że wszyscy są zadowoleni i każdego stać na utrzymanie życia na dotychczasowym poziomie. serial Trawka to łącznie osiem sezonów przedstawiających losy mieszkańców tego sennego miasteczka..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Trawka
Nick: