Dodany: 2012-06-26 09:19:04

 

Teen Wolfserial Teen Wolf to historia nastolatka, Scotta McCall, który jest zwykłym, nie wyróżniającym się niczym szczególnym uczniem liceum.

 

Ma lekko zwariowanego przyjaciela i wydaje się, że więcej mu tak naprawdę nie potrzeba. serial Teen Wolf rozpoczyna się, gdy Scott, jako ochotnik bierze udział w poszukiwaniach zaginionej osoby w lesie. Niestety nie wszystko idzie tak, jak sobie to zaplanował. Podczas poszukiwań na głównego bohatera napada jakieś dziwne zwierzę. Wprawdzie Scottowi nic nie jest, ale jak się potem okazuje, stworzenie pogryzło go. Za sprawą ataku w lesie główny bohater zmienia się. Staje się popularny, wysportowany, pewny siebie i nad wyraz pociągający jeśli chodzi o damską populację liceum.

 

Nikt jednak nie wie, że za tym wszystkim kryje się mroczna tajemnica. serial Teen Wolf to niezwykle ciekawa i pełna akcji produkcja o nastolatku, który musi żyć z klątwą wilkołaka. Serial pokazuje jak bohater radzi sobie w nowej sytuacji, jakie problemy go spotykają i z kim musi się zmierzyć, aby jego tajemnica nie wyszła na jaw..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Teen Wolf
Nick: