Dodany: 2012-06-26 09:16:52

 

Uczciwy przekrętserial Uczciwy przekręt emitowany jest na antenie stacji TNT, można go również obejrzeć za pośrednictwem Internetu na oficjalnej stronie serialu z czego chętnie korzysta duże grono fanów.

 

Większość widzów tłumaczy ten fakt w taki sposób, że po prostu nie mają czasu o określonej godzinie usiąść przed telewizorem i poświęcić czterdzieści minut na dany serial. Wolą korzystać z Internetu i oglądać seriale online ponieważ wtedy nie są ograniczeni czasowo.

 

Mogą sobie włączyć swój ulubiony serial nawet o północy, bez konieczności czekania na emisję w telewizji. serial Uczciwy przekręt opowiada o grupie złodziei, którzy zakładają fikcyjną firmę. Ich działalność ma być jedynie przykrywka dla złodziejskiego fachu, w którym okradają wielomilionowe korporacje, a zrabowane pieniądze przekazują na rzecz osób przez nie pokrzywdzonych. Łącznie powstało już pięć sezonów tego serialu. serial Uczciwy przekręt rozpoczyna się w momencie, gdy syn głównego bohatera umiera na raka, ponieważ firma, w której pracował jego ojciec odmówiła sfinansowania leczenia.Dodaj nowy komentarz do artykułu Uczciwy przekręt
Nick: