Dodany: 2012-06-26 09:12:57

 

Miasteczko Twin Peaksserial Miasteczko Twin Peaks to amerykański serial telewizyjny nakręcony w latach 1989-1990 dla telewizji ABC.

 

Serial liczy w sumie 30 odcinków. serial Miasteczko Twin Peaks to produkcja Davida Lyncha i Marka Frosta, która już w trakcie pierwszej emisji zyskała sobie miano kultowej. Twórcy przedstawili w nim pozornie sielskie i radosne miasteczko, zamieszkane przez sympatycznych ludzi, których specjalnością są placki z wiśniami, i których cieszy napływ turystów. Ale serial Miasteczko Twin Peaks kryje w sobie więcej tajemnic niż moglibyśmy przypuszczać, także najmroczniejsze dusze i ponure sekrety jego mieszkańców.

 

Seks, narkotyki, morderstwa i intrygi. A wszystko zaczyna się od znalezienia ciała uczennicy, Laury Palmer. Właśnie wtedy do sennego miasteczka przyjeżdża agent FBI, którego zadaniem jest rozwiązanie tej kryminalnej zagadki i znalezienie mordercy Laury. Serial jest prekursorem późniejszych produkcji kryminalnych, ponieważ zastosowano w nim wiele wątków, wykorzystywanych później w serialach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Miasteczko Twin Peaks
Nick: