Dodany: 2012-06-26 08:50:42

 

Łowcy Koszmarówserial Łowcy Koszmarów opowiada o ciemnych zakamarkach Chicago, gdzie kryją się potwory, które mogą zagrozić istnieniu ludzkości.

 

Dlatego też od pewnego czasu działa tu specjalna jednostka policji prowadząca ściśle tajne operacje. serial Łowcy Koszmarów to historia uzbrojonych w potężny arsenał jedynej w swoim rodzaju broni agentów, którzy walczą z przerażającymi siłami zła, aby ocalić ludzkość. W skład Special Unit 2 wchodzą zarówno mężczyźni, jak i kobiety, którzy muszą zlokalizować i złapać, albo zniszczyć na miejscu potwory mogące doprowadzić do unicestwienia życia na Ziemi, w formie, w jakiej je znamy.

 

Co więcej członkowie Special Unit 2 muszą utrzymać swoją pracę w największej tajemnicy, aby nie doprowadzić do ogólnego pandemonium. serial Łowcy Koszmarów był emitowany w latach 2001-2002, lecz mimo ciekawej fabuły powstały jedynie dwa sezony tej produkcji. Według krytyków serial był zbyt przekoloryzowany i dlatego nie został entuzjastycznie przyjęty wśród fanów fantastyki w dobrym wydaniu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Łowcy Koszmarów
Nick: