Dodany: 2012-06-26 08:29:06

 

Hotel Babylonserial Hotel Babylon to komediowa produkcja obyczajowa, która powstała na podstawie powieści Imogen Edwards-Jones.

 

serial Hotel Babylon jest tym bardziej pikantny, ponieważ pisarka tworząc swoją powieść wykorzystała informacje, jakie przekazał jej pracownik pięciogwiazdkowego hotelu w Londynie. To wszystko sprawia, że serial Hotel Babylon jest produkcją niezwykle realistyczną i w prawdziwy sposób przedstawia to, co dzieje się takich obiektach, jak zachowują się ich pracownicy i jakie relacje, szemrane konszachty oraz ciemne interesy zachodzą w hotelowych pokojach.

 

Serial jest to opowieść o zaskakujących kulisach życia luksusowego hotelu i o tym, co kryje się za fasadą sztucznego uśmiechu hotelowej obsługi. Każda z tych postaci ma do opowiedzenia jakąś ciekawą historię, a są one przeplatane kłopotami i problemami gości hotelowych, których dość często trzeba wybawiać z opresji. Oczywiście nic za darmo. Wszystko kręci się tu bowiem wokół grubych pieniędzy, deprawacji i nieprzerwanej fali słodkiego hedonizmu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Hotel Babylon
Nick: