Dodany: 2012-06-26 08:23:55

 

SanktuariumNadprzyrodzone umiejętności, brak możliwości kontrolowania ich i istoty, które nie zawsze wiedzą kim są i czego chcą, a także inteligentna i piękna, wrażliwa na los innych bohaterka.

 

To wszystko zapewnia widzom spragnionym wrażeń serial Sanktuarium. serial Sanktuarium opowiada o przytułku i schronieniu utworzonym dla różnego rodzaju stworzeń i istot władających mocą. Sanktuarium zostało założone przez ojca głównej bohaterki, który zbierał odmienne stworzenia z całego świata, od wilkołaka po wampira. Wszystkie stworzenia musiały posiadać pewne umiejętności, tylko wtedy były interesującymi obiektami.

 

Poprzez pracę z tymi stworzeniami, dr Helen Magnus otrzymała dar, lub jak wolą inni klątwę długowieczność. Teraz ma już 157 lat i wciąż szuka istot o nadprzyrodzonych mocach. Każdy epizod serialu koncentruje się na wysiłkach dr Magnus w poszukiwaniu różnego rodzaju przerażających i potwornych istot. serial Sanktuarium to pierwszy serial debiutujący tylko w internecie i pierwszy całkowicie nagrany przy pomocy zielonego tła..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sanktuarium
Nick: