Dodany: 2012-06-25 15:09:17

 

Weronika MarsWspółczesne seriale dla nastolatków opierają się na seksie, przemocy, intrygach, sielankowych obrazkach lub wydumanych dramatach szkolnych. Nic specjalnego, bowiem to wszystko już było. Mogliśmy podziwiać te wszystkie tematy w kolejnych serialach serwowanych nam przez stacje telewizyjne.

 

serial Weronika Mars jest inny. I mimo że jego emisja zakończyła się w 2007 roku, jego fani wciąż powracają do tej produkcji, ponieważ twierdzą, że serial Weronika Mars ma w sobie tę nutkę dramatyzmu, akcji i napięcia, których brakuje innym produkcjom dla młodzieży.

 

serial Weronika Mars opowiada o 17-latce, która ma wszystko: wspaniałego chłopaka - swoją wielką miłość, popularność i wspaniałą rodzinę. Do czasu, gdy ginie jej najlepsza przyjaciółka - Lilly. Ojciec Weroniki, szeryf miasteczka o tę zbrodnię oskarża ojca Lilly, przez ten fałszywy trop zostaje wyrzucony z pracy. Weronika musiała wybrać między przyjaciółmi i społeczeństwem miasta, a ojcem, którego kochała ponad wszystko. Wybrała to drugie. Od tamtej pory stała się wyrzutkiem. Teraz pracuje z ojcem w jego agencji detektywistycznej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Weronika Mars
Nick: