Dodany: 2012-06-25 15:07:02

 

Bananowy Doktorserial Bananowy Doktor przedstawia historię lekarza, który zostaje oskarżony o spowodowanie śmierci jednego z niezwykle bogatych i wpływowych pacjentów.

 

Ten nieszczęśliwy wypadek sprawia, że traci on pracę i dopada go załamanie. Hank, bo tak nazywa się nasz bohater ałymi dniami ogląda brazylijskie telenowele obżerając się przy tym fast foodami, żeby było milej rzuca go narzeczona. Na ratunek pospiesza mu jego młodszy brat Evan, z wykształcenia księgowy, i razem wyruszają na weekend do Hamptons, miejsca gdzie żyją piękni, młodzi i bogaci.

 

Podczas imprezy Hank ratuje życie pięknej rezydentce po czym zostaje zauważony przez wpływowego multimilionera Borysa, który w zamian za pomoc oferuje mu pobyt w jednej ze swoich letnich willi. Wieść o Haku obiega całe Hamptons i tak zostaje lekarzem na telefon. serial Bananowy Doktor nie należy do typowych produkcji medycznych, gdzie dramaturgia jest ogromna, a każdy przypadek trzyma w napięciu do ostatnich minut. serial Bananowy Doktor to raczej cukierkowa opowieść o załamanym lekarzu, który nagle zyskuje szansę bycia wśród bogaczy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bananowy Doktor
Nick: