Dodany: 2012-06-25 15:00:08

 

ChuckRecepta na dobry serial komediowy w dzisiejszych czasach nie jest prosta. Rynek bowiem jest już przesycony opowieściami o młodych małżeństwach, grupkach przyjaciół, czy słodkich dziewczynek w wielkim mieści.

 

Jednak ślamazarny informatyk, który ma w głowie całą bazę danych amerykańskiego rządu i musi stanąć do walki z terrorystami? Tego jeszcze nie było! serial Chuck opowiada o przeciętnym mężczyźnie, któremu nawet przez myśl nie przeszło, że kiedyś od niego mogą zależeć losy całego świata. Pewnego dnia otwiera zakodowanego przez rząd maila. Przez przypadek jego umysł zapamiętuje całą zawartość serwera zawierającego najpilniej strzeżone dane dotyczące światowego bezpieczeństwa.

 

Teraz przyszłość ludzkości zależy od jednego człowieka, który dotąd był tylko zwykłym pracownikiem sklepu ze sprzętem elektronicznym. Chuck, który usuwał wirusy komputerowe, teraz musi eliminować zawodowych morderców i groźnych terrorystów. serial Chuck ma przezabawną formułę i oprócz tego, że jest serialem komediowym, jest również produkcją pełną akcji. Właśnie dlatego serial Chuck jest tak popularny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Chuck
Nick: