Dodany: 2012-06-25 14:58:16

 

Skazany na śmierćserial Skazany na śmierć to swojego rodzaju prekursor wśród produkcji telewizyjnych, które opowiadają o losach osób osadzonych w zakładach karnych.

 

Jako pierwszy z tego gatunku, serial Skazany na śmierć ma w sobie wiele wątków, niezwykle ciekawą fabułę, a także intrygujący scenariusz, który w drobiazgowy sposób opisuje codzienną rutynę mającą miejsce w takich więzieniach. Co więcej produkcja była tworzona przy współudziale osób zajmujących się na co dzień pracą w zakładach karnych, ich naczelników, strażników, a nawet więźniów, którzy posługują się specjalnym slangiem oraz mają swój własny zbiór zasad. serial Skazany na śmierć opowiada o Lincolnie Burrowsie, który został wrobiony w morderstwo i przez to skazany na karę śmierci.

 

Jego młodszy brak Michale Scofield jest inżynierem, który niedawno zakończył projektowanie więzienia. Kiedy dowiedział się, że jego brat został tam osadzony, wytatuował sobie na całym ciele plany więzienia ukryte w formie specjalistycznych wzorów i obrabował bank. To sprawiło, że z łatwością został umieszczony przez są w tej samej placówce..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skazany na śmierć
Nick: