Dodany: 2012-06-25 14:52:14

 

Zabójcze umysłyserial Zabójcze umysły opowiada o grupie agentów FBI zajmujących się "profilowaniem", czyli sporządzaniem profili psychologicznych.

 

Grupie przewodzi Agent Specjalny Jason Gideon wraz z Agentem Specjalnym Hotchnerem. Wraz z nimi pracują również: bardzo inteligenty dr Spencer Reid, przystojny agent Morgan, specjalistka od mediów "JJ" oraz błyskotliwa Emily Prentiss. Oczywiście zawsze do usług jest geniusz komputerowy i haker pracujący dla FBI - Garcia. serial Zabójcze umysły ukazuje pracę tych elitarnych profilerów, badających kolejne sprawy, w których giną ofiary seryjnych morderców i starają się ustalić jak funkcjonuje mózg takiego człowieka, jakie działania może podjąć, do czego jest zdolny i jak go schwytać.

 

serial Zabójcze umysły jest pierwszą produkcją telewizyjną o profilowaniu, która przedstawia kulisy pracy takich właśnie jednostek zajmujących się analizą behawioralną złoczyńców. Serial stał się tak popularny, że wyemitowano aż siedem jego sezonów. Produkcja doczekała się również sequela..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabójcze umysły
Nick: