Dodany: 2012-06-25 14:42:02

 

Seks w wielkim mieścieOsadzony w nowojorskich realiach serial Seks w wielkim mieście to głos prawdy w ukazywaniu dość rozwiązłej obyczajowości samotnych kobiet mieszkających w metropoliach.

 

serial Seks w wielkim mieście to opowieść o czterech niezależnych kobietach. Carrie - słynna felietonistka, Miranda - prawnik, Samantha - spec od reklamy, Charollote - humanistka.

 

Wszystkie bogate, szczęśliwe, piękne, niezależne i samotne, i przede wszystkim, co jest osią serialu, prowadzące aktywne życie seksualne. Każda z nich inaczej radzi sobie ze spotykającymi je w życiu problemami, zarówno tymi emocjonalnymi, jak i zawodowymi. Jednak wszystkie się przyjaźnią, choć każda ma inny pogląd jeśli chodzi o związki. serial Seks w wielim mieście skupia się na Carrie, każdy odcinek wkomponowany jest w jej serialowy felieton oraz na losach jej przyjaciółek, które choć samotne, to nigdy nie same, próbują układać sobie życie tak, jak sobie wymarzyły. Serial przez wielu uznawany za kultowy, zgarnął wszystkie możliwe nagrody, a aktorki w nim grające z dnia na dzień stały się sławne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Seks w wielkim mieście
Nick: