Dodany: 2012-06-25 14:39:28

 

Detektyw Monkserial Detektyw Monk opowiada historię byłego policjanta Adriana Monka, który cierpi na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne.

 

Są to przeróżne fobie, obsesja na punkcie czystości, czy symetrycznego rozłożenia przeróżnych rzeczy. serial Detektyw Monk rozpoczyna się w chwili, gdy żona głównego bohatera ginie w zamachu bombowym. Od tego czasu jego choroba pogłębia się, przez co traci swoją pracę. Z czasem Monk wraca do zdrowia i zostaje konsultantem policji, ponieważ posiada niezwykle zdolności obserwacji i dedukcji.

 

Pomagając w rozwiązaniu tych spraw, chce znaleźć zabójcę swojej żony. serial Detektyw Monk wprowadził do światowych stacji telewizyjnych produkujących seriale trend, który wiąże się z ogarniętym obsesją, szaleństwem lub napadami osobnikiem, będącym w stanie rozwiązywać najtrudniejsze zagadki kryminalne. To właśnie na jego podstawie powstały późniejsze seriale jak Mentalista, Lie to Me, Kości, The Finder, czy wiele, wiele innych, w których główną rolę gra zatrudniony przy policji konsultant - specjalista w określonej dziedzinie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Detektyw Monk
Nick: