Dodany: 2012-06-25 14:28:23

 

Nie ma to jak statekDisneyowskie filmy i animacje były i wciąż są najbardziej kultowymi i cieszącymi się największym uznaniem oraz popularnością produkcjami na świecie. Z tego holdingu wyszła największa ilość bajek inspirowanych baśniami braci Grimm, bądź innymi oraz ich ekranizacje.

 

Przez lata były one dla każdego dziecka niczym lody w niedzielne popołudnie – najbardziej wyczekiwana pora dnia. Nie ma chyba dziecka, które nie zapoznało się z filmowymi produkcjami Disneya. Niestety jeśli chodzi o seriale holding ten wypada o wiele gorzej. Przykładem jest serial Nie ma to jak statek, który jest sequelem równie nie-udanego serialu Nie ma to jak hotel. Wydawać by się mogło, że serial Nie ma to jak statek jest skonstruowany dla dzieci właśnie.

 

Dwaj bliźniacy – rozrabiaki, dwie słodkie, uśmiechnięte dziewczyny i mnóstwo zakręconych pomysłów i śmiesznych gagów. Niestety, jak się okazuje serial Nie ma to jak statek osiadł na dnie, zaraz po wypuszczeniu pierwszego sezonu. Totalna klapa jeśli chodzi o aktorów, fabuła i scenariusz na żenująco niskim poziomie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nie ma to jak statek
Nick: