Dodany: 2012-06-25 14:17:41
 

Różowe Lata 70-teserial Różowe Lata 70-te opowiada o zwariowanej grupie przyjaciół, którzy żyją w czasach, gdy wszystko było legalne, możliwe i dozwolone.

 

Lata 70-te to wyznacznik wolności, o jakiej późniejsze pokolenia mogły tylko zamarzyć, można się więc spodziewać, że w serialu będzie się działo dużo i nie zawsze poprawnie. Grupa przyjaciół przeżywa nie tylko wzloty i upadki, ale również pierwsze miłości, rozczarowania, rozstania. Wspólnie próbują pierwsze używki i wspólnie próbują dojść do dorosłości. W ciągu ośmiu lat nakręcono aż 200 odcinków przygód dzieciaków z różowych lat 70-tych, a serial Różowe Lata 70-te stał się jednym z najdłużej trwających w stacji Fox.

 

Prawa do jego emisji zostały sprzedane na kilkadziesiąt zagranicznych rynków, a sama stacja zarobiła na nim miliony. Wystąpiło w nim gościnnie wiele gwiazd, m.in. Brooke Shields, Isaac Hayes, Bruce Willis, Jessica Simpson, Shannon Elizabeth. Przez wielu ludzi na całym świecie serial Różowe Lata 70-te jest uznawany za kultowy, bowiem jest dla nich wyznacznikiem lat młodości..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Różowe Lata 70-te
Nick: