Dodany: 2012-06-25 14:15:20

 

MentalistaCzłowieka od lat interesują takie zdolności jak hipnoza, siła sugestii, czy manipulacja drugą osobą. Nic więc dziwnego, że serial Mentalista, który opiera się na tych właśnie umiejętnościach, w dość krótkim czasie stał się tak popularny.

 

Przez wielu serial Mentalista jest porównywany z produkcją Lie to Me, jednak jak twierdzą znawcy tematu, te dwa seriale nie są ze sobą powiązane, ponieważ opierają się na zupełnie innych zdolnościach i kierują innymi wytycznymi oraz innym rodzajem nauki zgłębiającej ludzkie zachowania.

 

serial Mentalista opowiada o Patricku, sławnym medium, mistrzu manipulacji ludzkimi myślami i zachowaniami, którego żona i dziecko zostały bestialsko zamordowane przez nieuchwytnego seryjnego zabójcę. Główny bohater porzuca swoje dotychczasowe zajęcie, czyli bycie medium i stosując swoje zdolności oraz wykorzystując takie metody jak sugestia, hipnoza czy manipulacja pomaga policji rozwiązać najróżniejsze sprawy kryminalne, jednocześnie próbując schwytać mordercę swojej rodziny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mentalista
Nick: