Dodany: 2012-06-25 14:12:55

 

Gotowe na wszystkoserial Gotowe na wszystko z pozoru opowiada o losach czterech kuro domowych, które łączy pewien sekret.

 

W pierwszym odcinku poznajemy cztery kobiety - przyjaciółki, typowe gospodynie, których życie obraca się wokół własnego podwórka i miłosnych zawirowań. Tak się nam przynajmniej wydaje. serial Gotowe na wszystko zaskakuje przede wszystkim pomysłowością na kolejne odcinki, już pierwszy z nich zapowiada, że w tej produkcji będzie się działo, a trup może słać się gęsto. Na początku przykładna żona i matka popełnia samobójstwo. Jej zdesperowane cztery przyjaciółki przypadkiem odkrywają rąbek jej sekretu, który być może pchnął ją do tego kroku i nie zamierzają pozostawić tego bez odpowiedzi.

 

Od tego momentu akcja robi się wartka, pomysły scenarzystów nie znają granic, a z każdym kolejnym odcinkiem robi się coraz bardziej tajemniczo, intrygująco i morderczo. serial Gotowe na wszystko wygrał chyba wszystko co można wygrać. Zdobył rekordową oglądalność, milionową publiczność i sięgnął po największe zarobki w dziejach produkcji serialowych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gotowe na wszystko
Nick: