Dodany: 2012-06-25 14:10:22

 

Czarodziejkiserial Czarodziejki opowiada o najpotężniejszych na świecie dobrych czarodziejkach – siostrach Halliwell. Każda z nich posiada unikalną magiczną siłę, która dojrzewa i rozwija się wraz z nimi.

 

Razem mieszkają w rodzinnej posiadłości i wykorzystują swe zdolności do walki z demonami i innymi siłami zła, które panoszą się na terenie ich miasta. serial Czarodziejki rozpoczyna się w momencie, gdy umiera seniorka rodu Halliwell, babcia dziewczyn. Do jej domu wprowadza się najmłodsza siostra, która odkrywa tajemniczą księgę cieni. Postanawia sprowadzić pozostałe dwie siostry, by wspólnie rozwiązać zagadkę swojego pochodzenia.

 

Z czasem dziewczyny dowiadują się, że są potomkiniami najsilniejszej czarownicy Melindy Warren, która została spalona na stosie w Salem. Zanim jednak umarła, przepowiedziała, że z każdym pokoleniem moc jej rodu będzie rosła, aż narodzą się trzy siostry, które będą dzierżyły moc dobra, najsilniejszą ze wszystkich dotąd. serial Czarodziejki jest jednym z najdłużej emitowanych seriali o czarownicach i pierwszym w tym gatunku, który zdobył taką popularność..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czarodziejki
Nick: